Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Libri i Vizitorėve

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   16/2/2010, 17:16

Pershendetje per te gjith ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kosovari
VizitorMesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   3/11/2010, 16:53

Hajd per hajer dizajni i ri :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
never
VizitorMesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   3/11/2010, 22:14

qyre more qka kan ba huahuahauhauha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hekurandedej
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 1
Age : 51
Location : KAVAJE
Registration date : 06/09/2011

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   6/9/2011, 18:36
Pershendetje jam AGIM DEDEJ i identifikuar me emrin HEKURAN jam nga KAVAJA banoj ne KAVAJ
JAM 44 vjec me profesion MURATOR dh SHKRIMTAR faleminderit kalofshim sa me mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arman
VizitorMesazhTitulli: hi   13/11/2011, 22:41

Pershendetje per te gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   14/11/2011, 17:28

Pershendetje Agim uroj t'ja kalosh sa ma mir ne forum. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Egzona
VizitorMesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   24/11/2011, 05:57

Pershendetje o forumist te dashur I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Libri i Vizitorėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Libri i Vizitorve-
Kėrce tek: