Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve   24/12/2008, 19:09

Sipas shumė kerkesave sidomos nga Vizitorėt, Libri i Vizitorėve tash mė ėshtė e gatcme pėr pėrdorim nga ana e Vizitorėve po ashtu edhe nga antarėt e forumit dhe nga Stafi drejtues.

Mjafton tė ndiqen me kujdes kėto udhezimet :

1) Pėr tė derguar mesazhin kliko: Shėno librin e vizitorėve

2) Shkruaj Emrin ose (Vizitor sipas dėshirės).

3) Dėrgo mesazhin Send

4) Ploteso me kujdes kodin e sigurisė (imazh) qė do shfaqet mė mbrapa,dhe klikoni Paraqit

Me rrespekt nga Albania Team

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve   24/12/2008, 22:27

AdmiraL e tash vetem vizitoret e pa rregjistruar mund me shenu ne librin e vizitorve ose edhe na qe jena te rregjistruar Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve   25/12/2008, 21:29

ProfessionaL shkruajti:
AdmiraL e tash vetem vizitoret e pa rregjistruar mund me shenu ne librin e vizitorve ose edhe na qe jena te rregjistruar Razz

ProfessionaL Q'dokush mund me shenu ne Librin e Vizitorve.
Udhezimet te lart permendura vlejn vetem per vizitoret.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve   25/12/2008, 22:06

Hehe Ok Admin flm per Ndihmen Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve   26/12/2008, 03:11

AdmiraL T'lumshin durt edhe kamt hahahaha per librin e vizitorve tongue Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve   12/1/2009, 03:07

shum bukur Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve   15/1/2009, 00:12

Faleminderit per pelqimin nga ana juaj. Jeni te mrekullueshem Very Happy

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve   15/1/2009, 04:51

hahahhaha AdmiraL po valla te gjith jena te mrekullushem KIS
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Udhezimet pėr Librin e Vizitorėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: