Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Qamili: Kam pasur tjetėr ėndėrr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Qamili: Kam pasur tjetėr ėndėrr   24/12/2008, 22:34

Kėngėtari i muzikės popullore, Bujar Qamili, i cili sė fundmi ėshtė dekoruar me Urdhrin "Mjeshtėr i Madh" nga presidenti i Shqipėrisė Bamir Topi, ka thėnė se ai ka pasur ėndėrr tė bėhet futbollist dhe jo kėngėtar.Qamili, i cili ka njė karrierė tridhjetėvjeēare nė kultivimin e kėngės popullore, tash pas suksesit qė ka arritur, pohon se kėnga popullore ėshtė jeta e tij dhe nuk pendohet qė ka zgjedhė kėngėn nė vend tė futbollit.

“Kam pasur ėndėrr tė bėhesha futbollist. Mirėpo kėnga popullore ėshtė jeta ime. Nuk jam penduar pėr zgjedhjen qė kam bėrė”, ėshtė shprehur Qamili.Bujar Qamili
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Qamili: Kam pasur tjetėr ėndėrr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: