Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Luckett debuton nė film

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Luckett debuton nė film   24/12/2008, 22:35

Ish-anėtarja e Destiny’s Child, LeToya Luckett, do tė bėjė njė debutim filmik nė adaptimin e njė mjuzikli ku ajo ka marrė pjesė mė parė.Producentėt e studios filmike “Warner Premiere” kanė vendosur ta shndėrrojnė nė film shoun skenik tė Lucket “Preacher's Kid”, i cili pritet tė del kah vera e vitit tė ardhshėm.

Kėngėtarja e cila nė vitin 2000 ishte zėvendėsuar nga Michelle Williams nė grupin e vajzave tė muzikės R&B, do ta luajė rolin kryesor nė film.
LeToya Luckett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Luckett debuton nė film
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: