Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Winehouse planifikon tė jetojė nė Karaibe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Winehouse planifikon tė jetojė nė Karaibe   24/12/2008, 22:38

Amy Winehouse ėshtė shprehur se dėshiron tė shpėrngulet nė Karaibe, pas mikpritjes sė ngrohtė qė ia kanė bėrė banorėt lokalė nė St Lucia kėtė javė.Kėngėtarja problematike ka shkuar nė pushime nė ishull pas largimit nga njė spital nė Londėr ku kishte qėndruar njė muaj pėr shkak tė efekteve anėsore tė disa barnave.

“Do tė mund tė jetoja mė lehtė atje. Njerėzit janė tė mahnitshėm, ndėrsa skena muzikore lokale ėshtė frymėzuese”, ka thėnė Amy.
Amy Winehouse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Winehouse planifikon tė jetojė nė Karaibe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: