Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vizatuesi i mire

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vizatuesi i mire   29/12/2008, 19:12

Vizatuesi i mire
Nje djal vizatonte shume mire dhe shum origjinal sendet dhe cdo dite ne shkolle ia vizatonte mesuesit nje mize ne banken e tij dhe mesuesi cdo dite e thente doren duke u munduar ta mbyse mizen e vizatuar dhe nje dite i thot djalit qe ta sjelle prindin e vet ne shkolle...
Vjen prindi ne shkolle per tu konsulltuar me mesuesin dhe e pyet : He cka ka bere djali im?
Mesuesi i thote se cdo dite po ia vizaton nga nje mize ne banke dhe ai duke menduar se eshte origjinal po e vriste doren duke u munduar ta mbyse....
Prindi :
"Eheeeejj asgje nuk eshte kjo , me e dit ti cka hek une ne shtepi , murnet e shtepise krejt PI*CKA PI*CKA i ka vizatuar e une habitem eeee........."

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Vizatuesi i mire
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Poezia :: Poezi Humoristike-
Kėrce tek: