Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 SMS Dashurie (qesharake)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: SMS Dashurie (qesharake)   30/12/2008, 03:50

Une jetoj per ty
Ndersa Ti Ngordh per mu !

Sa here qe hy te lopt plehin per me qit,
me kujtohet era jote kur te pash te paren dite


Luj djalo luj me vajzen e huj
nena e ka rrit , ti po e shkorravit.

Ne jemi dashuru prej kur kemi qene BEBE
une ta bejsha me sy ti me bishe me MEME

Eja ne darsem eja po tpres te weceja !!

Dashuria pa puthje si telefoni pa mbushje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie (qesharake)   30/12/2008, 03:50

Ti je ylli im i rene nga qielli. Gjynah qe re me fytyre.


Je aq e shemtuar, sa kur kalon afer kompjuterit aktivizohet
antivirusi.


Do te te shkruaj ne te gjith tullat "i miss you" dhe do te
lutem te te vij nje tull kokes qe ta ndiesh edhe ti se sa
dhimbie ndien kur te mungon nje njeri!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie (qesharake)   30/12/2008, 03:50

Gjithe naten mbreme pa ty kam qene....
Pa ty tere naten e kam patur te ftohte...
Asnjehere me keq s'jam ndjere
Ku mbete mbreme o jorgani im....????


Pij cigare paf e puf
sepse sot une jam me rruf ,
une me gripin do luftoj
sepse ty te dashuroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie (qesharake)   30/12/2008, 03:51

Me kujtohet hala ajo ditė kur une ty t'pash,
me sy ngjyre pasuli e me bel tė trash,
prej parfemit fallc n'dy gjujte rash,
numrin e telefonit kur ma lype s'ta dhash,

More i keqi neper Prishtine,
se ki vendin as n'vitrine,
kur t'pash ate ditė ne kapigjik,
ti e ki vendin ne kopsht zoologjik,

Mendja jote shpejt fshihet,
era e djerses me kilometra t'nihet,
fytyra jote si leter grithse,
kryt si tė maqines thithse,

More i keq ne internet,
t'shkojne jarget si sherbet,
veshte e medhaja si tepsi,
floket e bardha si jamboli,

Me begj rreth qafe shkon e kthehesh,
me tesha ngjyr magjupi gjith veshesh,
kepucet e e atu qe askush nuk i mban
kur fol ti kurkush nuk t'ngon,

Eh kuku" t'pat thone nona,
shko laju orė djal lum nona ,
neper kmish tu kan lepit shumė bombona,
shko bleji nja tri shampona,

Kshilla e jeme pėr ty ish kone,
ma pak me fol e me nejt ne dhome,
pse s'pe bon ti more njė ndrim,
shko bre tė lutem laju me varekin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie (qesharake)   30/12/2008, 03:51

Spo kuptoj si ėshtė problemi me telefonin tend , u perpoqa tė tė marr por operatori me tha:-Miresevini ne xhungel , majmuni qe kerkoni ndodhet lart ne peme!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie (qesharake)   30/12/2008, 03:51

E di , i dashur , kur po kaloja prane vitrines se njė dyqani , me shkoi mendja tė tė ble dicka . Hyra brenda , por kasapi tha : - Me vjen keq , por trute jane mbaruar .


Jane ēa lule me arome..do ti jap ti mbash ne dhome e sa here ti maresh ere ato do ti vyshkesh ti menjehere.....

Ndash qaj ndash qesh
Esemesin dua t`ma kthesh
Nese ske kredi
Ska as Dashuriiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
angjelina_16
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 17
Age : 25
Location : angjelina
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: angjelina   10/6/2009, 13:41

hahahahahaahahahha shum te bukura bravooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie (qesharake)   12/6/2009, 22:29

hihihi m'vjen mir qe te pelqejn Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
lona_pukaj@live.com
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 1
Age : 24
Location : lona
Registration date : 11/09/2013

MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie (qesharake)   11/9/2013, 17:20

:D Razz 
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SMS Dashurie (qesharake)   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SMS Dashurie (qesharake)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Fjali - SMS :: Sms Dashurie-
Kėrce tek: