Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Versioni i ri i INTERNET Explorer (Prej nje shpatit)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Versioni i ri i INTERNET Explorer (Prej nje shpatit)   15/11/2007, 19:27

Versioni i ri i INTERNET Explorer (Prej nje shpatit)

Versioni i ri i INTERNET Explorer (Prej nje shpatit)
O prej hotmailit o kur ti leshova syt e kur ta pash o paswordin e thyt
O kur ta pash o paswordin e thyt o krejt follderat o i kam dillit
O krejt follderat o i kam dilit e ti kam sakatu duhet windowsin o me
ristartu.
E-mailn tem o a e ke lexu
O kur te qel o e-mailin tim o mos e gjuj o ne recycle bin
Mos e gjuj o si paq hater,zemra jem osht Pentium 4
Pse moj qike ti po me ik mu, e-mail te ri paske qel ne yahoo
Mos kujto un ty qe te lus ,se mem mu mush menja ta fus ni virus
Mos um dalesh ti ne MSN t'qes pi rrjetit se jam hacker
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Versioni i ri i INTERNET Explorer (Prej nje shpatit)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Humori-
Kėrce tek: