Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 ANALIZA KIMIKE TE FEMRES

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: ANALIZA KIMIKE TE FEMRES   15/11/2007, 19:29

ANALIZA KIMIKE TE FEMRES

ELEMENTI: FEMRA
SIMBOLI: "FR"
ZBULOI: ADAMI
PESHA ATOMIKE: optimale 54kg. ndryshon prej 40-200 kg.

ELEMENTI MUND TE GJENDET:

mė sė shumti nė pjesė mė urbane

PĖRBĖRJA FIZIKE:

” Sipėrfaqja e ngjyrosur, mė se shpeshti e lyer me preparate kozmetike
” Shkrihet nėse veprohet me tė nė mėnyre tė duhur
” E idhėt nėse e pėrdorė personi i gabuar
” Elementi vėshtirė gjindet nė gjendje virgjėrore
” Bėrtet nėse bėhet shtypje nė vendin e caktuar

PĖRBĖRJA KIMIKE:

” Lehtė bashkėdyzohet me ari, argjend dhe me metalet tjera fisnike si dhe me

gurĖ te qmueshĖm si diamantet dhe gjevahirėt tjerė
” Absorbon sasi tė mėdha tė materialeve tė shtrenjta
” Mund tė eksplodojė pėrnjėherė nėse nuk e paralajmroni dhe pa kurrfarė arsye

shpėrthen
” Nuk shkrihet nė ujė por aktivitetet ju rriten nėse mbushet me alkohol
” Źshtė elementi me efikas qė shėrben pėr zvoglimin e sasis sė parave qė njeriu ka

zbuluar

PĖRDORIMI MĖ I SHPESHT:

” Para se gjithash si zbukurim, posaqėrisht nė automobila luksoz
” Medikament shumė i mirė pėr relaksim
” Send shumė efikas pėr larje, pastrim tė shtėpis

DUKURITĖ TJERA:

” Skuqet kur te takohet pa ambalazh
” Zverdhet kur vendoset afėr ndonjė elementi mė i mirė i tė njejtės grup

RREZIQET:

” Element shumė i rrezikshėm, pėrveq nė dorė tė specialistave (fakersave)
” ėshtė ilegale tė posedohet me shumė se njė (gr), edhe pse mundet tė

posedohen edhe mė shumė me kusht qė tė mbahen ne lokacione te ndryshme.


P.S:
Femra-Gruaja ėshtė sikur vendi ne teatėr apo nė kino (mė tė mirat gjithmonė janė tė zėna)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 43
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: ANALIZA KIMIKE TE FEMRES   24/11/2008, 21:27

hahahahaahahahahaha valla qkas nuk qesin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
ANALIZA KIMIKE TE FEMRES
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Humori-
Kėrce tek: