Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Me duaj.......

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Me duaj.......   12/1/2009, 02:58

Me duaj pėr ate qe jam ne tė vertete, pėr momentet e mia tė cmendurise pėr, diskutimet e mia shumė serioze, me duaj pėr sinqeritetin tim, pėr oren time, me duaj kur tė provokoj, por mbi tė gjitha me duaj sepse tė dua edhe une!
njė person nuk ėshtė i rendesishem se sa hapesire ze ne zemren tende, por pėr boshllekun qe ze kur nuk ėshtė me.
Ndonjehere endrrat behen realitet, por me ty, realiteti u be njė enderr.
Buzet tona pasionante u bashkuan me to u bashkuan dhe zemrat tona tė pafajshme. lotet na rrodhen se gjetem njeri-tjetrin.
Nese ti nuk do tė kishe emer, do tė tė therrisja Dashuri, dhe nese dashuria nuk do tė kishte emer do ta therrisja me emrin tend.
Nese do tė zbuloja rrugen pėr tek zemra jote, do tė fshija ēdo gjurme pėr tė shmangur kedo qe mund tė me ndiqte pas.
Do tė mesohem me mosqenien tende, do t’u them njerezve qe "ishte fati", do tė dije tė shtirem e lumtur....kushedi ne do tė jem ne gjendje t’i them zemres sime .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Me duaj.......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Dashuria!-
Kėrce tek: