Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Puthjet sipas shenjave te horoskopit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Puthjet sipas shenjave te horoskopit   12/1/2009, 03:02

Dashi:
Puthjet e dashit janė te shpejta,plot kenaqesi dhe zgjasin pak.


Demi:
Puthjet e tua janė te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera


Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh herė nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane


Gaforrja:
Puthjet e gaforres janė te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrė


Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje


Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea janė te rregullta dhe aq te buta


Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa vėshtirė dhuroni puthje


Akrepi:
I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndėrmend


Shigjetari:
Puthjet e tuaja janė spontane, ashtu qe atė qe e puthni gjithmon kėrkon edhe me ....


Bricjapi:
Puthjet e tua janė momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditės


Ujori:
Puthjet tuaja janė te lengeta dhe me se shumti dėshironi ti mbani sytė hapur


Peshqit:
nderkohe qe puthni, sytė tuaj xixellojne, janė romantike dhe zgjasin shumė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Puthjet sipas shenjave te horoskopit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Dashuria!-
Kėrce tek: