Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jessica Simpson nuk i pastron flokėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Jessica Simpson nuk i pastron flokėt   18/1/2009, 19:10

Kėngėtarja dhe aktorja Jessica Simpson i spėrkat flokėt me parfum, ashtu qė nuk ka nevojė t’i pastrojė ato.


Bukuroshja ėshtė kėshilluar nga floktari i saj, t’i pastrojė flokėt vetėm dy ose tri herė nė muaj, dhe tė pėrdorė aroma pėr tė mposhtur erėn.

“Kaēurrelat e Jessicas nė tė shumtėn e rasteve janė tė yndyrshme, por ajo e mbulon kėtė mirė. Ajo mban kapela ose zgjatje tė flokėve. Nėse flokėt e saj fillojnė tė kenė aromė tė keqe, ajo i spėrkat me parfum tė linjės sė saj”, ka thėnė njė burim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jessica Simpson nuk i pastron flokėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: