Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paradis dhe Depp bėjnė plane martese

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Paradis dhe Depp bėjnė plane martese   18/1/2009, 19:11

Johnny Depp dhe e dashura e tij e kamotshme, Vanessa Paradis, janė duke u pėrgatitur pėr njė ceremoni sekrete martese nė muajin prill.Siē shkruan Mtv.com, Paradis ėshtė dorėzuar para dėshirės sė Depp pėr t’u martuar, ashtu qė ata kanė filluar tė planifikojnė njė ceremoni intime gjatė verės nė oborrin e pronės sė tyre nė Francė.


“Ata janė njė ēift shumė privat, andaj nuk do tė ishte befasi nėse ata do tė kryenin ceremoninė e martesės nė shtėpinė e tyre”, ka thėnė njė burim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Paradis dhe Depp bėjnė plane martese
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: