Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cruise mbledh te tjera kritika per Valkyrie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Cruise mbledh te tjera kritika per Valkyrie   21/1/2009, 21:23

Sipas tė afėrmve tė Claus von Stauffenberg, Tom Cruise ka qenė "shumė i ri" pėr ta luajtur rolin e ushtarakut, i cili tentoi nje atentat ndaj Hitlerit.
Filmi “Valkyrie” tregon planin e Von Stauffenberg per te vrare liderin Nazist gjatė Luftės sė Dytė Botėrore, ndėrsa Cruise, i cili luan rolin kryesor, ka marrė shumė kritika negative pėr portretizimin e kolonelit gjerman.

“Tom Cruise duket shumė i matur nė film, sikur tė ketė frikė ta luajė rolin. Ai mundohet tė duket elegant, por ne fakt eshte i ngrire.”, thotė Franz von Stauffenberg, njė prej familjareve te kolonelit per gazeten gjermane "Welt”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Cruise mbledh te tjera kritika per Valkyrie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: