Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nje 007 qe nuk i do armet.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Nje 007 qe nuk i do armet.   21/1/2009, 21:27

Daniel Craig momentalisht eshte verdalle neper europe duke promovuar filmin e ri, ku edhe aty, si tek filmat me James Bond, i duhet te perdore shume armet. Por deklarata e protagonistit te 'Defiance' ka qene kontradiktore, sepse atij nuk i pelqejne armet, perkundrazi. Dhe eshte pikerisht ky qe suksesin e ka patur ne filma te 'dhunshem'.
“I urrej armet. Ne jeten e perditshme do te uroja te mos kisha nevoje ti perdorja kurre”.

Por, pavarėsisht 'frikės' nga plumbat, Daniel ka thene dikur ne nje interviste per GQ se nuk ka 'frike' nga rolet e rrezikshme, ku perdorimi i armeve eshte i rastit.

“Nuk kam frikė sepse bejme shume prova. Eshte gjithcka e sajuar. Ne jeten e perditshme nuk ndodh keshtu, apo jo" ka shtuar Craig.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Nje 007 qe nuk i do armet.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: