Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vjen fundi pėr The Hills

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Vjen fundi pėr The Hills   25/1/2009, 01:40

Hit seriali televiziv i Lauren Conrad, "The Hills", do tė pėrfundojė sė realizuari pas pėrfundimit tė serive tė radhės.

Drama pėr jetėn reale, e cila dokumenton jetėn e Conrad dhe miqve tė saj nė Los Angeles, ėshtė duke pėrjetuar sezonin e pestė, mirėpo sipas “The Sun”, pas pėrfundimit tė sezonit tė gjashtė do t’i vijė fundi.

“Mendoj se tė gjithė tė pėrfshirėt nė shou, po ashtu edhe Lauren, dėshirojnė tė vazhdojnė me jetėt e tyre”, ka thėnė njė burim pėr tabloidin britanik “The Sun”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vjen fundi pėr The Hills
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: