Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pattinson pёlqen vajzat e talentuara

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Pattinson pёlqen vajzat e talentuara   25/1/2009, 01:41

Aktori i filmit “Twilight”, Robert Pattinson, ka zbuluar se ajo qё mё sё shumti kėrkon tek njё femёr ёshtё talenti.

“Mё pёlqejnё vajzat e talentuara. Nёse ajo vėrtet ёshtё e talentuar, nuk shqetėsohem pёr gjёrat tjera”, ka thёnё aktori 22-vjeēar.

Dhe, aktori i cili pritet ta pёrsёrisё rolin e vampirit Edward Cullen tek vazhdimi i filmit “Twilight”, me titullin “New Moon”, thotė se ai nuk del me ēdo foto me tё cilёn fotografohet.

“Mё rrallė dal me femra se me djem. Por, nёse pėrpiqem t’i gjuhem ēdo ferme rreth meje, atёherё do t’i humbja ato miqėsi”, ka shtuar Pattinson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pattinson pёlqen vajzat e talentuara
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: