Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Abdul: Rihanna dhe Beyonce janė frymėzuar nga unė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Abdul: Rihanna dhe Beyonce janė frymėzuar nga unė   25/1/2009, 01:44

Anėtarja e jurisė nė spektaklin pėr talentė “America Idol”, Paula Abdul, thotė se ajo ka qenė frymėzimi i superyjeve, Rihanna dhe Beyonce.

Abdul ėshtė bėrė e famshme nė vitet e tetėdhjeta duke shitur mė shumė se 23 milionė albume nė mbarė botėn dhe duke kryesuar disa herė top-listat amerikane, para se tė bėnte njė pauzė nė vitin 2000.

Ndėrsa tani, Abdul thotė se karriera e saj dhe videoklipet muzikore janė paraprirės tė muzikės dhe yjeve tė sotme.

“Videoklipet e mia qėndrojnė ende nė hap me kohėn. Ato janė si kalendar pėr cilindo kėngėtar. Madje edhe Rihanna dhe Beyonce kanė kėrkuar t’u jap leje t’i imitojnė ato. Ėshtė vėrtet kėnaqėsi kur shoh ndikimin tim nė muzikėn e kohės sė sotme dhe ndjehem mirė qė kam lėnė njė shenjė”, ėshtė shprehur Abdul.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Abdul: Rihanna dhe Beyonce janė frymėzuar nga unė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: