Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single   25/1/2009, 02:05

Ėshtė dėnuar me burgim tė pėrjetshėm bashkėshorti britanik, i cili vrau tė shoqen, pasi deklaroi ne Facebook se ishte single.


Gruaja e kishte ndėrruar statusin nga e martuar nė beqare nė profilin e saj, pasi ishte duke u divorcuar me tė shoqin.

41-vjeēari Edėard Richardson, ishte zemėruar keq kur kishte parė se gruaja 26-vjeēare thoshte se ishte e lire dhe nga xhelozia vrapoi nė shtėpinė e saj dhe e qėlloi me thikė.

Kjo ėshtė ngjarja e dyte e kėtij lloji ne Britani tė Madhe brenda mė pak se njė viti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vret gruan pse shkroi ne Facebook se ishte single
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: