Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rourke: ende nuk e kam parė "The Wrestler"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rourke: ende nuk e kam parė "The Wrestler"   25/1/2009, 20:54

Aktori Mickey Rourke ende nuk e ka parė performancėn e tij nė filmin "The Wrestler" qė i solli ēmimin Golden Globe si aktori mė i mirė, si dhe nominimin pėr Oskar, pėr arsye se urren ta shikojė veten nė ekran.


Me kėtė rol, Rourke ka bėrė njė rikthim sensacional pas njė dekade mungese nė filma tė rėndėsishėm hollivudian, megjithatė ai pohon se nuk ka parė shumė filma tė tij sepse nuk i lė pėrshtypje ta shohė veten duke aktruar.

“Unė nuk i shikoj filmat e mi para se tė kalojnė tre, katėr apo pesė vite. E shoh veten ēdo ditė nė pasqyrė kur rruhem, prandaj nuk fitoj asgjė nėse e shoh njė film timin”, ka thėnė Rourke.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rourke: ende nuk e kam parė "The Wrestler"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: