Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Winehouse serish humbameno

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Winehouse serish humbameno   27/1/2009, 16:05

Amy Winehouse ėshtė edhe per kete edicion te Virgin Media Music Awards Humbesja me e madhe per 2008.
Ylli i hitit “Back to Black”, morri kėtė ēmim tė pakėndshėm pėr tė dytin vit radhazi nė njė sondazh online, ku votuan tre milionė votues.
Nje tjeter britanike, Leona Lewis morri ēmimin prestigjoz pėr krijimin mė tė mirė britanik.
Kėngėtarja australiane Kylie Minogue u emėrua ‘Legjenda e Vitit’ ndėrsa ylli i muzikės Rihanna, morri ēmimin pėr krijimin mė tė mirė ndėrkombėtar.
Albumi mė i mirė shkoi pėr rokerėt “Kings of Leon” pėr albumin “Only By The Night”.
Nje cmim mori edhe Katie Perry per kengen 'I kissed a girl'

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Winehouse serish humbameno
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: