Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fejohet Tuna me vellain e Bertan Asllanit...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Fejohet Tuna me vellain e Bertan Asllanit...   28/1/2009, 04:27
Sapo kemi mesuar se kengetarja e njohur Tuna mund te jete fejuar. Lajmin ende nuk e kemi te konfirmuar,por nje burim qe cilesohet si "i sigurte" na ka treguar se kengetarja eshte fejuar.Po nese ne gabimisht kujtuam se behet fjale per Ledrin e grupit The Skillz, pasi per lidhjen e tyre eshte folur shpesh ne publik...u gabuam.I fejuari i Tunes quhet Mert Asllani me te cilin mesa di une, Tuna ka qene e lidhur dhe kohe me pare.E nese nuk e kam gabim,Mert Asllani eshte vellai i Bertan Asllanit...opa!Ketu po publikojme dh enje foto te marre nga nje reviste maqedonase ku tregohet cifti. Ok pra suksese ciftit

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Fejohet Tuna me vellain e Bertan Asllanit...   28/1/2009, 04:36

Tuna: Nuk jam e lidhur mė me Mertin

Nė njė intervistė pėr gazetėn "Panorama", kėngėtarja nga Maqedonia, Altuna Sejdiu, ka rrėfyer arsyet e ndarjes me Merti Asllanin, vėllanė e Bertan Asllanit, duke pohuar se ajo kurrė nuk ka qenė e fejuar me tė.
Tuna me ēfarė po merreni aktualisht nė krijimtarinė tuaj muzikore?

Pėr momentin po punoj me disa projekte muzikore tė cilat dua te mbeten sekret pėr publikun.

Jeta juaj nė Selanik, ndėrsa vazhdoni studimet atje cila ėshtė?

Jetė e rėndomtė studentore, mė shumė shoping. Njė vajzė rebele dikur nė skenė, tani e maturuar e natyrisht me mė shumė klas.

Ku mendoni se ju ēon ky imazh i ri?

Vitet bėjnė tė vetėn. Nuk do tė thotė qė nuk jam mė rebele nėse vesh diēka mė serioze...Rebelizmin thjesht e kam nė gjak

Jeni shprehur pėr njė bashkėpunim tjetėr me kėngėtar shqiptar, pas duetit me Jonida Maliqin. Por qė kėtė herė do tė ishte kėngėtar mashkull. Ėshtė konkretizuar diēka?

Po. Sė shpejti fansat e mi do tė kenė mundėsinė tė dėgjojnė njė kėngė tė re nė duet, pėr tė cilėn nuk dyshoj qė do tė behet hit.

Kur nxorėt klipin “Bileta”, u pėrfol pėr njė ngjashmėri me “Back to Black” tė Amy Ėinehouse. Nė ē’pikė do dėshironit t’i ngjasonit kėsaj kėngėtareje, dhe ku jo?

Kjo ishte shumė e rastėsishme me qė “Bileta” u incizua shumė mė herėt. Ndėrsa sa do tė doja t’i ngjasoja kėsaj kėngėtareje pėr momentin aspak!

Ju jeni e pranishme shpesh nė jetėn artistike shqiptare. Ēfarė u bėn tė mos mungoni asnjėherė, dhe pėr ē’arsye nuk do tė shkelnit mė nė Tiranė?
Nuk kam arsye pse mos tė shkelja nė Tiranė, kam shumė fansa dhe nuk ka diēka qė do tė mė pengonte pėr momentin.

As ju nuk u keni shpėtuar thashethemeve pėr foto nudo nė internet. Si do i komentonit?
Komentet nuk mė lėnė pėrshtypje aspak. Ajo qė mė intereson ėshtė suksesi si kėngėtare, dhe deri tani ka qenė vėrtet i madh. Nuk ka kėnaqėsi mė e madhe se kjo.

Por kėtė vit ju jeni pėrfolur nė media mė shumė pėr jetėn tuaj private. Cila ėshtė e vėrteta e ndarjes nga Merti Asllani?

Nuk jam e lidhur mė me Mertin, dhe nuk kam pasur asnjėherė fejesė apo diēka e ngjashme.

Ėshtė e vėrtetė qė Merti ju ka tradhtuar?

Ėshtė shumė private kjo pyetje dhe ėshtė njė temė qė u pėrfol shumė nėpėr mediat nė Kosovė dhe Maqedoni.

Por nuk e mohoni?

Gjithēka ka qenė njė shpifje e mediave kosovare dhe maqedonase.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Fejohet Tuna me vellain e Bertan Asllanit...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Personalitete publike-
Kėrce tek: