Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Agnesa Vuthaj, njė imazh i ri ....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Agnesa Vuthaj, njė imazh i ri ....   28/1/2009, 04:30

Duke pasur nė sfond bukurinė e saj, Agnesa ka pozuar nė njė mėnyrė shumė sensuale fiksuar mjeshtėrisht pėrpara aparatit tė Fadil Berishės. Fotot e saj tė joshin dhe tė pėrcjellin emocion.

Dėshiron tė jetė gjithmonė e veēantė, duke dashur tė vijė nė sytė e publikut si njė femėr plot shije dhe ekstravagancė. Energjike, joshėse dhe gjithmonė e mė shumė kėrkuese ndaj vetes.

Suksesi e ka shoqėruar, qė nga dalja e parė nė skena e ēdo ditė dhe mė shumė. Ky sukses ėshtė i garantuar kudo qė ajo eksploron: nė konkurse bukurie, nė modė, nė film apo edhe si imazh publicitar.

E kthyer tashmė nė njė tjetėr imazh, pasioni i hershėm pėr fotografinė bėri, qė Agnesa tė bėj sfidėn e saj tė radhės. Ka vetėm pak ditė qė ajo ėshtė shfaqur me njė kalendar fotosh.

“Qėllimi im ka qenė tė realizoj njė kalendar nė nivel me trendet globale dhe me njė cilėsi tė lartė si dhuratė pėr bashkėpunėtoret, miqtė dhe adhuruesit e mi”, tregon Agnesa, ndėrsa neve na mbetet tė presim sfidėn e saj tė radhės.

Kalendari ėshtė realizuar nga agjensia publicitare “Eggra” nė Shkup dhe mbėshtetur nga “Lara Enterprises”, ndėrsa ėshtė shtypur nė Stamboll.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Agnesa Vuthaj, njė imazh i ri ....   28/1/2009, 04:31


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Agnesa Vuthaj, njė imazh i ri ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Personalitete publike-
Kėrce tek: