Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fox dhe Efron ‘ndihen’ pas njёri-tjetrit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Fox dhe Efron ‘ndihen’ pas njёri-tjetrit   28/1/2009, 23:08

Megan Fox “ndizet” pas yllit tё filmit “High School Musical” Zac Efron, bёjnё tё ditur raportet e fundit.


Edhe pse qё tё dy janė tashmё nё lidhje, Efron me Vanessa Hudgens dhe Fox me Brian Austen, aktorёt e rinj janė parё duke flirtuar nё ndarjen e ēmimeve Golden Globe.

“Ishte lehtё tё shihje lidhjen nё mes tё Megan dhe Zac. Kishte momente kur dukej se ata ishin tё humbur nё bisedёn e tyre, derisa Vanessa qėndronte si njё vajzё e zymtё”, ka thёnё njё burim.

“Vanessa ёshtё e dashur. Por Megan konsiderohet njё prej femrave mё tё nxehta nё planet dhe nё afėrsi tё saj Vanessa duhej thjesht njё tinejxhere. Dukej se mes Zac dhe Megan kishte shumё tėrheqje”, shton burimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fox dhe Efron ‘ndihen’ pas njёri-tjetrit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: