Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rinna ka dėshirė tė flaktė tė ftohet nė serial

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rinna ka dėshirė tė flaktė tė ftohet nė serial   28/1/2009, 23:11

Lisa Rinna ka dėshirė tė madhe tė jetė pjesė e grupit tė aktorėve tė cilėt do tė luajnė nė ribėrjen e serialit "Melrose Place".


Aktorja ėshtė bėrė e famshme pikėrisht me rolin e Taylor McBride nė serialin televiziv amerikan “Melrose Place”, kur nė vitin 1996 iu bashkėngjit aktorėve tė tjerė pėr t’u shfaqur nė dy sezone.


Aktualisht producentėt televizivė kanė njoftuar se po punojnė pėr njė version tė radhės tė serialit, ndėrsa Rinna ka kėrkuar nga ata qė ta pėrsėrisė rolin e saj.

“Tregojuni atyre se unė jam nė dispozicion dhe e gatshme tė luaj. Jam shumė punėtore dhe shumė profesionale...”, u ka thėnė Linna gazetarėve, duke qenė e vetėdijshme se ajo nuk ėshtė e para nė listė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rinna ka dėshirė tė flaktė tė ftohet nė serial
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: