Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Aniston refuzon oferten e Playboyt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Aniston refuzon oferten e Playboyt   28/1/2009, 23:13

Jennifer Aniston ka hedhur poshtё njё ofertё tё vlefshme 4 milionё funte pёr tё pozuar lakuriqe pёr revistėn Playboy.


Bosi i magazinės, Hugh Hefner, raportohet se i ёshtё drejtuar ish-aktores sё serisё “Friends”, pas fotografimit tё saj pёr magazinёn GQ, nё tё cilёn ajo ka pozuar pothuajse lakuriqe.

Sipas spekulimeve tё fundit, Hefner i ka bёrё ofertё tё paparё Anistonit, si dhe shpėrblime shtesё nё rast tё shitjeve tё mёdha.

Por, burimet thonё se 40-vjeēarja nuk ёshtё e interesuar tё tregojё mё shumё trupin e saj, dhe ka hedhur poshtё ofertёn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aniston refuzon oferten e Playboyt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: