Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lindsay Lohan "vdes"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Lindsay Lohan "vdes"   29/1/2009, 13:55

Zedhenesi i Lindsay Lohan ka pergenjeshtruar lajmet e fundit te botuara ne shtypin amerikan, ku thuhej se aktorja/kengetarja vuan nga ērregullime me ushqimin. Ai pretendon se Lohan eshte dobesuar nga stresi, sic ndodh me shume njerez.
Fotot e shkrepura nga paparacet e tregojne Lohan me te dobet se kurre, e te mendosh se ajo ka qene nje vajze e 'rrumbullakosur'.

“Lindsay ėshtė e vetėdijshme qė ka humbur nė peshė, mirėpo kjo ka ndodhur si pasojė e stresit, dhe jo pėr shkaqe te tjera"

Ose kjo ose ka filluar te pije nga ky caji kinez qe po ben kerdine se fundmi ketu tek ne.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lindsay Lohan "vdes"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: