Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Aniston e pakėnaqur nga trajtimi i mediave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Aniston e pakėnaqur nga trajtimi i mediave   29/1/2009, 18:52

Jennifer Aniston ka sulmuar mediat pёr raportet e pandėrprera rreth aventurave tё saj tё dashurisё, duke thёnё se thashethemet po ja ērregullojnė jetёn.

Lidhja jostabile e aktores me kёngёtarin John Mayer ka qenё mё e pėrfolura sё fundi, por aktorja ёshtё e bindur se shtypi shpesh ёshtё i ngutshёm nё pėrfundimet pёr jetёn e saj tё dashurisё.

“Nuk ёshtё argėtuese. Mund t’i japёsh fund njё takimi edhe me tundje duarsh dhe tё kuptosh se ajo nuk do tё funksionojё. Por befas nё media ju jeni njё ēift i ri”, ka thёnё aktorja.

Sё fundi u pėrfol pёr tё martesё mes Aniston dhe Mayer, ndėrsa disa media shkruan se ēifti madje ishin ndarё.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aniston e pakėnaqur nga trajtimi i mediave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: