Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh   30/1/2009, 16:20

Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh. Me vjen mir qe je antare e forumit tone dhe qe merr pjese ne diskutimet shoqerore qe i zhvillojm. Shpresoj qe gjithmon do jeni pran ketij forumi. Edhe nje here ju percjell pershendetje te perzermerta nga une.

Leonita... Very Happy

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh   30/1/2009, 23:22

Pershendetje BoraBardh je ma e mira Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh   31/1/2009, 02:10

Leonita shkruajti:
Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh. Me vjen mir qe je antare e forumit tone dhe qe merr pjese ne diskutimet shoqerore qe i zhvillojm. Shpresoj qe gjithmon do jeni pran ketij forumi. Edhe nje here ju percjell pershendetje te perzermerta nga une.

Leonita... Very Happy


Flm nga ty Leonita Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh   31/1/2009, 02:10

ProfessionaL shkruajti:
Pershendetje BoraBardh je ma e mira SmileFlm Proff, te pershendes edhe un ty shume cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 36
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh   31/1/2009, 13:15

BoraBardh edhe une te pershendes shume shume Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh   31/1/2009, 13:45

Pershendetje BoraBardh. Akoma nuk te shoh ne forum. Mos vall te ka zene gjumi Neutral ? Mos fli shum se behesh gjumashe Very Happy

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh   31/1/2009, 16:39

Leonita shkruajti:
Pershendetje BoraBardh. Akoma nuk te shoh ne forum. Mos vall te ka zene gjumi Neutral ? Mos fli shum se behesh gjumashe Very Happy


Edi.. Leonita.. nuk edi pse gjith kur mu tme behen punt per te hyr ne Forum.. askush nuk eshte ketu, gjith vetem jam.. hehehe
Saiperket gjumit, gjumashe e madhe jam. hehehe..mire u pafshim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh   31/1/2009, 16:40

Bukuroshja shkruajti:
BoraBardh edhe une te pershendes shume shume Smile


Flm Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh   1/2/2009, 00:54

Pershendetje BoraBardha mpuqqqqqq shuuum sis flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh   1/2/2009, 01:06

Flm shume eXtr@_G!RIsS Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh   1/2/2009, 23:36

Pershendetje per ty MariGona dhe urime per Pseudonimin e ri shume e bukur ta gezosh Wink
Me te gjitha rrespekte AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...


Edituar pėr herė tė fundit nga AdmiraL™ nė 12/2/2009, 16:23, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh   2/2/2009, 00:00

AdmiraL™ shkruajti:
Pershendetje per ty MariGona dhe urime per Pseudonimin e ri shume e bukur ta gezosh Wink
Me te gjitha rrespekte AdmiraLFlm AdmiraL Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 43
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh   29/11/2009, 05:49

Pershendetje Marigona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh   19/2/2011, 22:29

Shqiptari shkruajti:
Pershendetje Marigona


Pershendetjeeeeeeee Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh   1/3/2011, 02:02

BoraBardh te pershendes Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh   9/4/2011, 21:48

BlueScreen shkruajti:
BoraBardh te pershendes Smile


Gjitheashtu BlueScreen Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh   9/4/2011, 21:49

BoraBardh shkruajti:
BlueScreen shkruajti:
BoraBardh te pershendes Smile


Gjithashtu BlueScreen Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėrshėndetje pėr ty BoraBardh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Pėrshėndetje dhe Urime-
Kėrce tek: