Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jennifer Aniston i akuzon gazetaret

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Jennifer Aniston i akuzon gazetaret   30/1/2009, 16:35

Jennifer Aniston ka akuzuar mediat e shkruara ne L.A pėr faktin qė vazhdimisht shkruajnė pėr jetėn e saj private duke penguar zhvillimin normal tė saj.
Lidhja e aktores me kantautorin John Mayer(Your body is a wonderland), ka kryesuar vazhdimisht faqet roze, duke e bere jeten e saj, qe pas divorcit nga Brad Pitt te duket si serite e Beautiful.

“E trajtojne jeten time pa te drejte si nje fotonovele. Nuk behet shaka me keto gjera. Une mund te lidhem me ke te dua, dhe kur te dua. S'mund qe gjithcka bej te jete e printuar ne fund te cdo jave me ngjyra neper faqe tabloidesh. Ju sugjeroj gazetareve, perpara se te shtypni germat, sigurohuni per ate qe po thoni" - ka thėnė aktorja.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jennifer Aniston i akuzon gazetaret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: