Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gail Porter perseri qerrose

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Gail Porter perseri qerrose   30/1/2009, 16:43

Gail Porter, eshte qethur qerose dhe ka mbetur pa floke dhe ne te vertet bukuria sikur i ka mar rnje shumtim. Mire po nuk dmth se edhe fitimi i parave te saj eshte i pa sukseshem ashtu si pamja e saj e monteit. Keshtu thuhet pasi nje oferte per te pir enje shampanj me kete bukuroshe, ka kushtuar £2,500, per ate dhe njeriu i cili ia ka ber kete oferte akoma mbetet anonim. Mire po parate qe ka fituar, bashk me to ka fituar edhe kenaqesi edhe nje pije freskuese dhe po thuaj me ate pije simbolizojne festat. Por ja edhe per kete bukuroshe po thuaj se ka patur nje feste gjate fitimit te nje shume kaq te madhe paras vetem per nje pije te shampanjes.
Me sa duket edhe pse shste qerore fansave te sja nuk i ben p-ershtypje aspakkjo pasi e tregon vet puna dhe thirrjet per nje pije me kete person, dhe per te paguar aq shum para pasi te gjith e adhurojne dhe askush nuk mund te thot se nuk don qe te kaloje nje moment te pakten edhe 1 minut me kete yll bote.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gail Porter perseri qerrose
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: