Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Wood akuzon Rourke pėr spekulimet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Wood akuzon Rourke pėr spekulimet   31/1/2009, 01:43

Evan Rachel Wood ka kritikuar shtypin dhe bashkaktorin e saj nė filmin "The Wrestler", Mickey Rourke, pėr nxitjen e spekulimeve se ata janė nė lidhje.

Aktorja e re, e cila nė film luan rolin e vajzės sė Rourke, thotė se ndjehet e mosrespektuar nga spekulimet e shtypit se dy aktorėt janė nė lidhje romantike, madje njė pjesė tė fajit ia vė edhe Rourke.

Shtypi kishte njoftuar se Wood dhe Rourke ishin puthur tė dielėn nė ceremoninė e ndarjes sė ēmimeve Screen Actors Guild Awards, duke nxitur spekulime pėr njė lihdje tė mundshme, mirėpo Wood refuzon gjithēka.

“Jam e nevrikosur sepse ndjehem e mosrespektuar nga shtypi dhe zotėri Rourke. Nėse nuk kam tė dashur nuk do tė thotė vetėm ta shfrytėzoni rastin... Ai ėshtė shumė i vjetėr pėr mua. Asgjė nuk ka ndodhur dhe asgjė nuk do tė ndodhė”, ka thėnė Wood.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Wood akuzon Rourke pėr spekulimet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: