Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Martin: Njerёzit mendojnė se jam James Blunt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Martin: Njerёzit mendojnė se jam James Blunt   31/1/2009, 01:49

Frontmeni i bendit Coldplay, Chris Martin, thotė se ai shpesh kryen punėt e tij pa u njohur nga njerėzit.


Kёngёtari thotė se ka shumё njerėz tё cilёt nuk e dinё se ai ёshtё njё yll botėror i muzikёs dhe e merr si shembull gruan e cila punon afёr studios sё bendit nё Londёr.

“Ajo mё pyeti njё ditё nёse isha sigurim. Dhe kur nuk jam njё person sigurimi ose avokat, ndonjёherё jam njё kёngёtarё tjetėr”, thotė Martin, i cili tregon se shpesh pėrzihet me artistё tё tjerё.

“Dikush mendon se jam James Morrison ose James Blunt dhe gjithmonė them, “PO”, pasi kurrė nuk duhet ta zhgėnjeni ndonjė”, ka shtuar lideri i Coldplay.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Martin: Njerёzit mendojnė se jam James Blunt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: