Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Barkin hakmerret me serialin e ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Barkin hakmerret me serialin e ri   31/1/2009, 01:53

Seriali i ri i Ellen Barkin, i cili flet pėr njė grua tė moshuar e cila pėrjeton njė divorc tė hidhur, ėshtė i bazuar nė ndarjen e saj nga miliarderi Ron Perelman.

Burime hollivudiane kanė njoftuar tė enjten se aktorja ėshtė caktuar pėr serialin e HBO ku do ta luajė rolin e njė gruaje tė divorcuar, e cila e gjen veten sėrish tė vetmuar, pasi ka pėrfunduar njė martesė ‘tė nivelit tė lartė’.

Mirėpo, sipas “New York Post”, vetė seriali flet pėr jetėn private tė aktores dhe ndarjen e saj nga Perelman nė vitin 2006.

E njėjta gazetė pohon se Barkin do ta shfrytėzojė kėtė serial pėr t’iu hakmarrė ish-burrit tė saj duke i zbuluar tė gjitha detajet qė ēuan nė shkurorėzimin e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Barkin hakmerret me serialin e ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: