Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 David Beckham aktor !?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: David Beckham aktor !?   31/1/2009, 14:09

Dame Helen Mirren, do te jete mesuesja e cila do e mesoja David Beckham qe te jete nje aktor i shkelqyer. 32 vjecari, futbollist me karier dhe shum i suksesshem, me sa duket ka krijuar nje miqesi te mire me zonjen Dame Helen Mirren, e cila eshte nje mesuese e mire per ti mesuar nxensit e saj qe te jene aktor te mire dhe te krijojne nje emer te mire dhe te njohur.
61 vjecarja Dame Helene Mirren, ka thene se sezona qe e pret David Beckham eshte Los Angelos, pasi atje do te jete vend me i mir per te mbajtur mesim me kete mesuese te mire dhe te shkelqyer.Dhe me sa duket David do te marre pjese ne Greatest Britions awards, nese ai ka sukses ashtu si e keshillon Dame Helen Mirren, dhe nese ai i kushton nje vemendje te vecant mesimeve qe duhet ti zhvilloje diteve te ardhshme dhe jo te largeta. Perhaps Becks, ka thene se ai eshte intelegjent dhe mund te jete edhe nje aktor shum i dlaluar. Sa mire do te ishte qe skena amerikane te kete nje aktor qe deri dje dhe akoma vazhdon edhe sot te jete nje futbollist i mire i njohur, kjo do te jete dicka imagjinante per te gjithe e kryeisht per David dhe Dame Helen Mirren e cila do te qese ne sheh dhe ne drite nje talent te ri.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
David Beckham aktor !?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: