Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cameron Diaz deshiron te jete si Victoria Beckham

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Cameron Diaz deshiron te jete si Victoria Beckham   31/1/2009, 14:11

Cameron Diaz ka thene se ajo shkon ne labaratori per ta bere trupin e saj sa me te ngjajshem me Victoria Beckham. Kete e ka thene vet ajo e cila ka treguar direkt se e deshiron trupin qe Victoria e ka patur ne Los Angelos awards ceremonine. Kjo e ka kenaqur sigurisht Victorien e cila ka treguar se 1 nga aktoret e njohura dhe jo vetem kaq, e adhuron trupin e saj formen e trupit dhe te gjitha vetite qe permban. Cameron Diaz identicialet i ka paguar £350 tek Christian Louboutin.
Ne kete ceremonial jane pare edhe kepucet e njejta te Victoria dhe Cameron Diaz qe nuk kane patur asnje dyshim, madje edhe forma e te fotografuarit nuk ka patur dallim njera nga tjetra.
Pjesemarrsit kane qene te shumte kurse vezhguesit kryesor kane qene Rihanna dhe rapperi Jay Z.
Kane folur shume edhe per publikim e Davidit ne Los Angelos dhe kryesori qe e ka mbajtur kete fjalim ka qene Mrs B. Eshte treguar se 33 vjecaret do marrin pjes ne GMTV dhe festivalet e shumta qe do organizohen. Pjesemarres kryesor do te jene 33 vjecarja Vicotia Beckham me David Beckham dhe djemte e tyre te vegjel.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cameron Diaz deshiron te jete si Victoria Beckham
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: