Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eva Longoria vallzon ne AWARDS

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Eva Longoria vallzon ne AWARDS   31/1/2009, 14:13

Eva Longoria eshte hasur ne ALMA Awards me nje ndryshim te 18 kohorit. 31 vjecarja pasi ka mbaruar obligimet qe ka secili nga pjesemarrsit, ka rren ne short deshire per te vallzuar me Maria Lopez dhe kete e ka pranuar me gjith deshire. Si zakonisht ky vallzim me aktoret e Awards eshte quajtur ne US komponimet si Dancing With The Stars... e tash hasim dhe ndryshime te medha vitin e fundit. Vallja qe ka vallzuar Eva Longoria ka qen salsa dhe me kete vallzim i ka cmend po thuaj se te gjith te pranishmit.
Inkludimin e mbremjes e ka ber Jessica Alba dhe Andy Gracia te cilet e kane bere edhe me te kendshme naten e mire.
Te gjithe jane ndjere te kenaqur ne pranine e te gjithe aktorve te njohur te cilet ne mes veti jane koleg kolege dhe shok apo shoqe. Shum prej tyre jane edhe miq shtepie te cilet nuk u kalon dita pa shkuar njeri te tjetri dhe per te shkembyer mendimet e tyre ose organizimet qe planifikojne ti realizojne ato kohera qe vijne ne te ardhmen e aftert.Nder keto edhe Eva Longoria eshte hasur shum e shoqeruar.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Eva Longoria vallzon ne AWARDS
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: