Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Anjushka emėr real nė jetėn e Pirro Ēakos

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Anjushka emėr real nė jetėn e Pirro Ēakos   31/1/2009, 19:39

Emri me tė cilin Pirro Ēako e ka emėrtuar kėngėn pjesėmarrėse nė festivalin "Kėnga Magjike", "Anjushka", nuk ėshtė njė emėr artistik, por ėshtė vajza me tė cilėn kėngėtari ka krijuar romancė.


Anja ėshtė njė vajzė 27-vjeēare me tė cilėn Ēako ėshtė nė lidhje qe gati njė vit, njofton suplementi “Panorama Plus”.

Ajo ka pranuar qė kėnga t’i kushtohet asaj qė nė njė mėnyrė ta bėjė ‘tė ligjshme’ lidhjen e saj me kantautorin e famshėm.

Autori i kėngės paraprakisht kishte deklaruar se ky ėshtė vetėm njė emėr artistik dhe se kėnga u ėshtė pėrkushtuar vajzave tė bukura 17-vjeēare, por qė nė fakt ky ishte thjesht njė truk. Thuhet qė njohja e tyre ėshtė bėrė nė njė nga lokalet e natės, ku Pirro ishte frekuentues i rregullt.
Pirro Ēako
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Anjushka emėr real nė jetėn e Pirro Ēakos
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: