Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 PSE..??!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: PSE..??!!   1/2/2009, 00:47

- Pse njė jahudi mund tė rris mjekrėn e tij nė mėnyrė qė tė praktikojė besimin e tij ?


- Por kur njė Musliman bėn tė njėjtėn gjė, ai ėshtė njė ekstremist dhe terrorist ?


- Pse njė murgeshė mund tė mbulohet nga koka deri nė thembėr nė mėnyrė qė ti pėrkushton devotshmėrinė e saj Zotit.


- Por kur njė Muslimane e bėn tė njėjtėn gjė ajo ėshtė e shtypur !


- Kur njė grua perėndimore qėndron nė shtėpi pėr ti shėrbyer burit dhe fėmijėve, ajo ėshtė e respektuar sepse po sakrifikon vetėn pėr tė bėrė mirė pėr familjen e saj ?


- Por kur njė Muslimane e bėn njė gjė tė tillė me dėshirėn e saj, ata thonė:” ajo duhet tė jetė e lirė ”!


- Ēdo vajzė mund tė shkoj nė universitet dhe tė vesh qka tė dojė dhe ka lirinė dhe tė drejtat e saj ?


- Por kur njė Muslimane vesh Mbulesėn e saj ata e ndalojnė ata tė hyj nė Universitetin e saj !

- Kur njė fėmijė ja pėrkushton veten njė subjekti ai ka aftėsi.


- Por kur ai pėrkushton veten e tij Islamit ai ėshtė i dėshtuar !


- Kur njė Krishter dhe Jahudi mbyt ndonjėrin feja nuk pėrmendet,


- Por kur njė Musliman akuzohet pėr krim ėshtė Islami ai qė dėrgohet nė gjykatė !


- Kur ndokush sakrifikon veten e tij pėr ti shpėtuar tė tjerėt ai madhėshtor dhe tė gjithė e respektojnė .


- Por kur njė Palestinez e bėn njė gjė tė tillė pėr tė mbrojtur djalin nga vrasja, vėllaun e tij nga thyerja e kėmbės, nėnėn nga dhunimi, shtėpinė nga shkatrimi, dhe xhaminė nga prishja. Ai merr titullin terrorist! Pse? Sepse ai ėshtė musliman!


- Kur ndodh ndonjė problem ne pranojmė ndonjė zgjidhje?


- Nėse zgjidhja gjindet nė Islam, ne e refuzojmė ta pranojmė atė.


- Kur ndokush vozit njė veturė perfekte nė drejtim tė gabuar askush nuk e mallkon veturėn.


- Por kur ndonjė Musliman bėn ndonjė gabim apo trajton njerėzit nė mėnyrė tė gabuar- njerėzit thonė :”Arsyeja ėshtė Islami ”!


Pa shikuar nga tradita Islame, njerėzit besojnė cka thonė gazetat.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
PSE..??!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Bota Shpirtėrore :: Feja e Shqiptarit-
Kėrce tek: