Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Victoria i lejon Dadiv tė vazhdojė qėndrimin nė Milano

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Victoria i lejon Dadiv tė vazhdojė qėndrimin nė Milano   1/2/2009, 15:42

Ylli i futbollit, David Beckham, raportohet se ka arritur ‘marrėveshje’ me gruan e tij, Victoria, pėr tė vazhduar qėndrimin e tij nė Itali.Futbollisti ėshtė si huazim tek klubi italian Milan vetėm deri nė muajin e ardhshėm, por David ka dėshirė tė zhvendoset pėrgjithmonė nė qytetin e modės, dhe tė marrė me vete edhe familjen e tij, Victorian dhe tre djemtė.

Por, Victoria pėlqen jetėn nė SHBA dhe dyshja kanė arritur kompromis: David do tė jetojė nė Itali, derisa Victoria dhe djemtė Brooklyn, 9-vjeēar, Romeo, 6-vjeēar dhe Cruz, 4-vjeēar, do tė mbeten nė Los Angeles.

Ish-kėngėtarja e Spice Girls, do ta zhvendosė studion e dizajnit tė modės nga Londra nė Milan, ashtu qė do tė mund tė punojė nė linjėn e veshjeve dVb nė Itali, ku do tė vizitojė mė shpesh burrin e saj, bėn tė ditur Mirror.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Victoria i lejon Dadiv tė vazhdojė qėndrimin nė Milano
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: