Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Hasa ne gurbet   18/11/2007, 04:25

Hasa ne gurbet
Shkon Hasa ne Zvicerr edhe jeton 5 vjet , kur kthehet mas 5 vjete ne shpi dalin familja me prit edhe ishin rendit krejt prej Babes , nanes , vllaut edhe motres. Kur u afru Hasa i ra shpull mas pari Babes tani Nanes edhe vllaut e motres edhe ju tha : MARRE SPO JU VJEN ,QE 5 VJET NE GURBET E JU ASNJERI S'JENI KUJTU 1 FRANG ME MA QU.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: kallamoqi   18/11/2007, 04:26

kallamoqi
vejn hasa me vrap edhe i thot hyses , o has njani po te kap grujen ne kallamoq. hasa spo ma nin kallamoqi i jem nuk eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: telefoni   18/11/2007, 04:26

telefoni
jon kon hasa e hysa me ni banes edhe njoni e ka ble banesen ne kat 5 njoni ne te 1 edhe i pengojn kojshin kur e thirrnin njoni tjetrin edhe qka bojn kojshija ja blejn telefonat te dyve edhe thojn mir u bo se sbon zhurm mo kur ni dit del hasa edhe e thirr apet hysen ooo hys ooo hys shko te telefoni se po du me te thirr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: jan kan hasa dhe hysa kan vdekur dhe kan shku per at dyja   18/11/2007, 04:28

jan kan hasa dhe hysa kan vdekur dhe kan shku per at dyja
jan kan hasa e hysa kan vdekur dhe kan shku per at dyja edhe kan pas mu gjyku. del hasa e para mu gjyku para Zotit dhe i thot zoti has ke bo shum keq merre 1 biciklet edhe ki mu sill me 1 rreth se krejt bota e madhe. tash vjen hysa mu gjyku ja bon Zoti hys ti ke bo ma mir zgjedhe 1 kerr qfare dush edhe sillu nqat rrethin me kerr niset hysa edhe takohet me hasen midis rrethit edhe hasa ja bon hyses qa bone bre ti kaq mir qe ta jepi kerrin e mu bicikleten ja bon hysa shuj shuj mos te nin kush kqyre hoxhen permas me rolleraa ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: hajgarja   18/11/2007, 04:29

hajgarja
njehere shkuan hasa e hysa ne Nju jork.E zgjedhen nje banese ne katin e 100 te.para se me shku ne banese dolen ne pazar per disa sene mi ble.kur u kthyen nuk punojke lyfti.u nisen shkalleve,kur shkuan ne katin e 30,hasa i thote:dua me te thane diqka.hajt leje ne katin e70 i thote ky.
kur merrin ne katin e 70 hysa e pyet se shka deshe me me thane.o i kam harru qelsat.ata kthehen.
kur merrin ne katin e 40 hasa i thote se prap dua me te tregu diqka,mire hajt se kur te shkojme posht.kur te merrin posht hysa i thote se qka deshe me me thane.jo veq se kom ba hajgare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: hasa dhe hysa   18/11/2007, 04:30

hasa dhe hysa
Nje dit hasa me hisen kishin vendos me shku ne hotel.Duke ecur i zuri nata.Ato me vete i kishin edhe biqikletat.dhe vendosen te flejne ne nje park.Dhe pi thot hasa hyses a po mlomi me biqikleta,hysa i thot ide e mire.Dhe kur behet mengjes hasa i thot kyses a pushove ai thot po,po ti a pushove ai pergjigjet:po por ju prish pedalla biqikletes e me roki promaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Counter-Strike   18/11/2007, 04:30

Counter-Strike
u kan hasa e hysa tu lu konter e hasa nuk ka dit me lu edhe hysa ka thon hajde dalem thika edhe tash hasa e ka majt men qit fjal thika edhe rruges e shohin ni gru tu i thon fmis kena me shku te daja edhe aj djali thot moti sjena kan moti sjena kan edhe ruges osht ni jeri i vdekur edhe vjen policia ja bon hyses me qka e ke vra ajo thot thika a po don me te qu ne burg ai thot moti sjena kan moti sjena kan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: futbolli   18/11/2007, 04:31

futbolli
ishte konen hasa tu e godit nje penalti .hasa shenoi dhe vrapoi ne tribunat e shikueve poashtu edhe hysa pas tij ,kur e pa hysa se husa po qan e pyeti :pse po qan hus? husa u pergjigj:po qaj sepse nuk jane tifozet.Pas huses ia nisi me qajt edhe hysa dhe tha per kend kokmi mundue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Xhungla   18/11/2007, 04:32

Xhungla
Jon kon hasa me hysen en xhungel edhe kan shetit kur jon kthy en tend ju ka ardh luani en tend edhe ka bertit kur hasa i ka thon hyses:"Hys qu se ja nisi tomy and jerry".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Borgji   18/11/2007, 04:33

Borgji
Shoki, mi jep neser ja 200 euro borgj? Po I thot Syla Hases.
E pse po m`vet sot? Po ja kthen hasa.
Mos me m`thon, valla me mi pas lyp gje ti kisha dhonƫ, se sot skom.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: i menquri   18/11/2007, 04:34

i menquri
hasa e hysa kan qen en burg dhe ka ardh polici ju ka thon kush i kapercen 100 mure del prej burgut hasa e hysa ja kan nis jane shku en 25 e kan vet njeri tjetrin has a je lodh jo hys a je lodh jo kan vazhdu jane shku en 75 has a je lodh jo hys a je lodh jo kan vazhdu jane shku 99 has a je lodh po hys a je lodh po hade te shkojme ne burg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: hasa dhe hysa   18/11/2007, 04:34

hasa dhe hysa
ishin kan hasa dhe hysa me ni kafe edhe ishin deh tu pi kur kthehen nė banes hasa sun e shtin qelsin nė der hysa thot mama banesėn se un e qeli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: i love you   18/11/2007, 04:35

i love you
u kan hasa me femren “e tij angleze , i thot hasa i love you , angezja i love you to , tani hasa i love you three (3)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: hasa dhe hysa   18/11/2007, 04:36

hasa dhe hysa
jan ka hasa dhe hysa ni dit hasa ja ban hyses a shkojna me pi nga ni kafe ajo ja ban shkojna kur shkojn e mme pi kafe dalin prej kafes dhe nuk ju ndizet motorri hasa ja ban hyses a pe she ni motorr hysa ja ban po kur shkojn te ni dhi ato kujtojn se eshte motorr hasa ja ban hyses stye hys e une te hypi hysa te shty te shty ja shtin gishtin mbyth hasa ja ban hyses hyp hys se u dhez
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: matematika e hases   18/11/2007, 04:36

matematika e hases
hysa e veti hasen sa bajn 2+2 ajo ja bani 5 hysa ja boni e ku e dite breeee....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: burr e gru   18/11/2007, 04:37

burr e gru
ishin kon ni plak e ni plake
kishin pas pasul per dark
u qu plaka e derdhi vegshin u qu plaki ja ngrehi veshin
plaka kaj e plaki kesh krejt katuni muren vesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: hasa dhe hysa   18/11/2007, 04:37

hasa dhe hysa
U kan hasa edhe hysa edhe jon shku me ni mal u ra hasa ne ni grop me mut dhe hysa shkoi me nxerr nga gropa edhe ai ra i grop me mjalt dolen qe te dy dhe ja boni hasa hyses a po me elpin ti mu edhe une ty ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Hasa me motor   18/11/2007, 04:38

Hasa me motor
Jon kan ni here hasa dhe hysa me motora tuj shetit rruges hysa ma i shpejt se hasa edhe hases pi vjen inati hasa i sheh dy drita tuj ardh rruges edhe po i thot hyses qyre qysh ka mi ju hi qetyne dy motorave per midisi aaaaaaaaaaaaBOOOOOOOMoha po kuku per mu ky koka kan kerr e jo dy motora.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: VJEDHJA   18/11/2007, 04:39

VJEDHJA
Shkojn hasa dhe husa ne vjedhje dhe hasa huses i thot te beje roje. Pas pakaty kalon nje polic dhe e pyeten se cfare po ben? Ky i pergjigjet se po meson nje vjershe. kur polici e pieten se si eshte ajo vjersha, husa i pergjigjet dul dielli perendoi hena hik haso se na u luj nena
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Hasa e Hysa   18/11/2007, 04:39

Hasa e Hysa
Njėherė hasa i tha Hyses une po shkoi me ble diqka hysa ja boni okej hasa tha mos del ai shkoi me ble kurse hysa e percilli me pa ka po shkon tani hasa u kthy kur po e she dera mshel veq kur ti ka dal mbas ja ka shti ethet e se premtes kur ja ka bo hysa ooo kuku mos ma hi pare zote hasa ja boni pse me ta hi kshe hysa i tha po une dola hasa i tha e kush te paska tho mos me dal .......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Pordha   18/11/2007, 04:40

Pordha
Ndalon ne semafor (e kuqja ndeze) nje femer me veturen e saj e poashtu edhe Hasa me veturen e tij perskaj saj.
Hasa fillon ta ul dritaren.
Femra e gezuar se qfare do ti thote Hasa edhe jo gjithashtu e ul dritaren e vetures.
"Hej a edhe ti u pordhe a"? pyeti Hasa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Nofka   18/11/2007, 04:40

Nofka
Po i ankohet Hasa Hyses dhe po i thote se djalit te tije ja kane lane nje "nofke".
Qfar nofke pyet Hysa?
"Aruc"- pergjigjet Hasa.
E si e ka emrin e vertet pyet Hysa?
Enis.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Shkallėt   18/11/2007, 04:41

Shkallėt
Janė kanė Hasa dhe Hysa tuj ecė rrugės, papritmas ata ranė me njė grop.U mėrziten se smujshin me dalė prej gropės, e i thotė Hasa Hysės: Hajt shko e merri shkallėt e unė potė pres.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Hysa ne pixhama   18/11/2007, 04:41

Hysa ne pixhama
Na ishte nje here Hasa e Hysa edhe i zuri shiu.Ata vazhduan rrugen dhe aty tek ishte shtepia e hases dhe hasa i tha hyses a vjen tek qe te flesh.Dhe u nisen kur erdhi koha per te fjetur ishte koha e vranet dhe Hysa i tha Hases un shkova te shpia ti marr pixhamat dhe do vi prap.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: gazeta   18/11/2007, 04:42

gazeta
kish qen hasa dhe hysa dhe e kishin bler njė gazet dhe ishin dal te dyt ne ballkon dhe po shtyheshin jo une do ta lexoj i pari dhe jo une kur i ra prej ballkonit ne tok ata ishin ne katin e 12 ata pastaj thoshin,jo une do te shkoj ta marr jo une e athere tha hasa `` a e din qka e kam nje ide pse nuk marrim dylbit dhe ta lexojm se bashku `` dhe hyse u pajty me te dhe kur kaloj nje banor i hymjes dhe i tha``o hys qka je ka ban prej atjeshit ``hysa tha``po pe lesojm me hasen gazeten `` ``popse s je ka vjen me e marr gazeten posht`` tha banori ``po po pritoj me ardh me marr ``hysa tha `` `` e kur e kaloni ni faqe si e shfletoni`` tha banori `` hysa tha `` po shkojm her hasa e her une e shfletojm ``

FUND
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta per Hasėn dhe Hysėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Humori-
Kėrce tek: