Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 'Barcoleta pėr Mjeksin'

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: 'Barcoleta pėr Mjeksin'   18/11/2007, 04:45

Plaka
Shkoj niher nje plak ne gjinekologji e i pa tu prit grat edhe e veti njonen prej tyre qka po shkepin. E ajo prej nervozes qe eshte tu prit shume i tha bonbona e kshtu plaka vendosi me prit e ne fund kur i erdh reni mjeku i tha halle edhe ti pe hajshe a e ajo ju pergjigj jo valla halla veq ne goje e man
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Dy budall   18/11/2007, 04:47

Dy budall
Dy budall takohen pas shume kohe qe kishin dale nga spitali, afer postes
I-tung qa po ban ktu
II-qe e dergova nje leter
I-e kujt ja dergove
II- vetit ja dergova
I-e qa shkruante ne te
II-sdi ende sme ka ardhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: gjysme ore me vone   18/11/2007, 04:47

gjysme ore me vone
Mjeku: Ne cka po ankoheni? Pacienti: Sa here qe zgjohem ne mengjes ndihem i rraskapitur se paku gjysme ore. Mjeku: Mire de pse atehere nuk zgjohesh gjysme ore me vone?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: funerali   18/11/2007, 04:48

funerali
Nje mjek kardiolog kishte vdekur dhe shoket e ti shkojn per vorrim. Sapo mbrrijn te vorri njani prej kolegeve ja fillon me qa ne te madhe dhe shoket e tij ngushtohen dhe e pysin pse po qan aq shum njajt si na e ke pas edhe ti. Ai vetem qante dhe ju thot shokeve te tij se a shihni se cfar figure i a kan vendos ne vorr. Ata thojn po nje zemer prej ari. Mire ai qe eshte kardiolog i a kan vendos zemren e une qe jam gjinekolog cfar kan me me vendos ne vorr kur te vdes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Kush del per bire te deres   18/11/2007, 04:48

Kush del per bire te deres
I merre Mjeku 3 budall edhe ju thot hajt kush mundet me dal per bire de te deres edhe ngan nje budall edhe i jep me kry edhe Bam N`tok nuk mundet me dal, i 2-ti i jep akoma me shum Iuuuuuu Bammm Per dere perplaset e per toke, tash i thot Mjekut keti te 3-tit Edhe ky nuk ngan, Edhe thot mjeku eeeeee ky qenka mbush men, i thot pse ti nuk po ngan me dal per bire te deres ky budalla i thot eeeee kollaj ka ja ke shti Qelsin permrapa ti ahahah qeshni pak de qy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: 2-te meqem,e1-budall   18/11/2007, 04:49

2-te meqem,e1-budall
Gjermani,amerikani,shqiptari,,kan qen ne burg edhe ni dit i del zoti perpara e i thot gjermanit qa kishe pas qef me ta plotesu ni deshir ..gjermani i thot me dal prej burgut!! ja ploteson deshiren...kurse e vet amerikanin edhe ai thot me dal prej burgut edhe ati ja ploteson deshiren...kurse kur e pyet shqpitarin qa kishe pas qef me ta plotesu ni deshir;ai thot:me mi kthy qata dy se spom rrihet vet ne burg :p hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: OPERATORĖT   18/11/2007, 04:49

OPERATORĖT
A E DINI SE, PSE OPERATORET PARA QDO OPERACIONI VENDOJNE MASKA?
PERGJEGJJA:SEPSE NUK DUAN QE DIKUSH T'I NJOHĖ NĖSE OPERACIONI DĖSHTON.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Doktori   18/11/2007, 04:49

Doktori
doktor, jemi duke e mbaruar nje shtepi vikendi ne katund dhe na ndodhi nje e keqe. Nuk di qfare te bejme, djali yne i vogel ka henger rere dhe cimento...-vetem mos i jepni te pij uje- thot doktori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Madhesia   18/11/2007, 04:50

Madhesia
Nje sipermarres varrimi punoi deri vone naten. Ai e pergaditi trupin e zoteri Schwartz per djegje por gjate punes u habit kur ia pa "senin" e madh.
"Me vjen keq zoteri Schwartz por nuk mund te lejoj qe edhe ky "sen" te digjet. Duhet te ruhet per brezat e ardhshem". Keshtu qe ia preu dhe e futi ne qante dhe e mori ne shtepi.
"Eja te shohen diqka" i tha gruas se tij duke e hapur qanten.
"O zot" bertiti gruaja "paska vdek zoteri Schwartzi".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Doktorri & vranjefcalia   18/11/2007, 04:50

Doktorri & vranjefcalia
- ish kan nje Vranjefcali edhe e kish marr nje Femer edhe u shku te 1 doktorr ne ordinanc tina private edhe i thot ky Vranjfcalija qe kishe spo di me q* femren edhe e merr ai doktorri edhe ja q*n Femren ja bon qishtu duhet edhe hajt Provo tash ti a po din edhe tash ky Vranjefcalija ja nis nja 2-3 or e q*n e sos edhe tash mas nja 3-4 dite takohen ne nje caffe Doktorri me koleg ky Vranjefcalija me havera te vet edhe ai Doktorri ju kallxon thot kqyre qit papakin e pruni femren e vet edhe ma bojke nuk di me punu edhe une ja punova po qka tha Vranjfcalija : jau bojke Hawerav t'vet a pe shihni qat Doktorrin e kom marr nje nat 1 rraspi skisha ku me qu e e qovva ne ordinanc te tina e e asisha...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Budalllai me mjekun   18/11/2007, 12:40

Budalllai me mjekun
U kon 1 budall .Edhe ka dal prej dhomes tvet ja ka nis me njek doktorin me thik.Doktori ik e ik kur e lshoon zemra prej tutes kurr i afrohet budalla ja bon KILE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: mjeku   18/11/2007, 12:42

mjeku
njeher nji vajz shkoi temjeku dhe itha doktor kamardh persherim amo skam te holla po pote baj ni pytje nese edi epaguj kontrollen nese jo sepaguj ani itha mjeku vajza epyeti pse leshi pidhit sbardhet mavon se aj ikokes mjeku ukujt po sune qelloj dhe tha sedi vajza itha seki del 10 vjet mavon dhe vajza itha majep recepti teshkoj pa pare ti mar barnat jadha amo mjeku shpejn eshpejt ibani telefon ati ne barnatore dhe ja trgoj rastin qejamrini vajza tha zotri skam para per barnat amo tabaj ni pytje nese edi ipguj nese jo sipaguj ki itha ani vajz itha pse leshi pidhit tha sbardhet mavon se ikokes ki itha se 10 vjet del mavon jo itha vajza se ket leshin epidhit emit vetem ni gajle atekokes 100 gajle perat emori barnet dhe iku pa pages
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: lotaria   18/11/2007, 12:42

lotaria
kishte fituar ne lotari ne Gjermani nje shqiptar 1 milion marka. Dhe per te mos i rene pika prej gezimit ia qojne nje neuropsikiater ta pergadiste psiqikisht. Cka kishe me ba po ti fitosh 1 milion marka- po e pyet neuropsikiatri. Gjysmen ti kisha fale ty- po i thote shqiptari dhe neuropsikiatrit i ra pika.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: DOKTORI   18/11/2007, 12:42

DOKTORI
DOKTOR NJERIUN QE E KE SHERUAR PARA DISA QASTE, U RREZUA TE DERA - PO I THOT MOTRA MEDICINALE DOKTORIT.
THOT DOKTORI- KTHEJENI NE ANEN TJETER LE TE MENDOJN QE ƋSHTƋ DUKE ARDHUR!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: sdi dhe mendja   18/11/2007, 12:43

sdi dhe mendja
ka qen nje njeri me emrin Sdi edhe njo me emrin Mendje, edhe kan shku me vjedh njė bank edhe mendja thot po shkoj tė bėje nevojen e vogel edhe shkon ai po Sdin e nxen policia edhe ja bajnė: si e ke emrin ai ja bon Sdi ata mendojn se osht i qmendur edhe e qojn te doktori edhe ja bon ai:si e ke emrin ky ja bon: Sdi ai ja bon o budall ku e ke mendjen ai ja bon o e lash qaty tu pshurr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: mjeku dhe pacienti   18/11/2007, 12:44

mjeku dhe pacienti
u shku pacienti te doktoridhe i thot:
o doktor shpetoma jeten de i kem koh jete edhe59 seconda:
doktori i pergjigjet pacientes prit edhe ni minut se kam sa pun...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: njeriu i martuar   18/11/2007, 12:44

njeriu i martuar
kishte qen nje njeri dhe ishte martuar por tashti gruja nuk ja ka marr kurr ne goj edhe tash ai shkon te mjeki dhe i thot se nuk po ma han hiq gruja.
mjeku i thot atij qe ta lyen me qokollatƫ dhe i thot qe te vjen ne kontroll pas ni jave, edhe kur shkon aj njeri ne kontroll i thot mjeki qka u ba bre.
njeriu thot se leje qe ma hanger gruja po edhe femitƫ nuk u kryshin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: kontolla e plakut   18/11/2007, 12:44

kontolla e plakut
Nje plak shkon te mejku me u kontrollu, edhe mjeku e keshillon: Ju duhet sa me par ta nderpritni alkoholin edhe duhan nuk ben ma me pi e sa ma shum me nejt ne ajr te paster se perndryshe e pat puna e juaj nuk ju kan met edhe shum me jetu.
Plaku i pergjigjet: po zotri mjek majmuni as nuk pin duhan, as alkohol edhe gjithon eshte ne ajr te paster dhe nuk jeton me gjat se 40 vjet e une qe besa i kam mbush 60 e nuk e kam ndermend me lan as duhanin e as rakin sa te jam gjall.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Prishtinasi   18/11/2007, 12:45

Prishtinasi
ish kan ni prishtinali taksist dhe duke prit udhtar i hyp ni femer at qiken e kishin dhunu do djem tjer dhe i thot qom ne spital kur e qon ne spital dhe spitali e lajmron rastin ne polici dhe femra e akuzon tashti taksistin per dhunim dhe pas nje kohe dalin ne gjyq dhe pas disa seancave gjyqsore gjykata bjen vendim me kryer testin e ADN-s dhe e kryej dhe ne perfundim vjen se ky taksisti eshte i semuar prej nje smundje qe nuk mund me lind femij dhe del i pafajshėm , por taksisti eshte i martuar dhe babai i tre femijeve dhe kur shkon te shtepia e vet gruan se te kujna jan keta femij dhe gruja i pergjigjet se jan te tut dhe burri i thet se nuk jan temit por te kujna jan , o burr nuk eshte me rendesi me kan i kam po me rendesi qe na jena tu i rrit e te kujna jan une e di nuk edhte me rendesi a
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: mjekja   18/11/2007, 12:45

mjekja
njonit i kish pa hi gjelpana ne kam e shkon te mjeku aty qellon nje mjeke edhe ky kishte dhimt te madhe bertitke edhe mjekja poj thot kadal he burr se so ba nomi,he ja kthen ky ste ka hi ty gjylpana ne trup si mu se skishe mujt as mu qu .he i thot mjekaja sa gozhdari mka hi mu ntrup me pa bertit si ti isha dek moti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Mjeku edhe mekaniku   18/11/2007, 12:46

Mjeku edhe mekaniku
Hasan mekaniku e bente service nje veture, kur pak me larte e pa specialist Doktor Ruzhden duke priture menagjerin e servicit. Ky me zerin e lart oh zotri Ruzhdo eja more shiqo se cka jam duke punuar ne veturen tende. Mjeku ashtu pa dashur ju afrua e ky punonte bukur ne veture. Pas nje kohe Hasani ju drejtua a bre zotri mjek na dy bejme punene e njegte ti rregullon Njerzit e nje makinat e pse ne paguhemi aq lire e ju merrni gjithe ato para?.. Mjeku pa priture kohe i tha: A ke rrekulluar nonjehehere makine duke punuar motorri?! ai ja kthehu jo, ja pra ktue eshte dallimi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Budallt   18/11/2007, 12:46

Budallt
Nė njė Spital te budallve i qojn mjeket budallt me ni pishin ku s'ka pas uje me kshyr a jan pėrmisuar hiq dhe krejt futen ne te veq njani jo dhe Doktori mendon qe eshte permisuar dhe e pyet pse spo hin mu la ky budalla i thot sebet nuk dinė me notue...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Viagra   18/11/2007, 12:47

Viagra
Kish qene nje njeri ,dhe ishte peveluar rreth organeve gjenitale .Po shkon te mjeku dhe ai po ja qet ,nje yndyre me u ly kunder djegjes dhe nje viager.Kur po e blen po thot valla qet yndyre po e di per qka ve q viagren nuk e di pse ma qiti.A e dini ju pse ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Rakija   18/11/2007, 12:47

Rakija
KON NI BURR ME GRUN E VET EDHE TE DYT KAN PI SHUM RAKI EDHE NI DIT SKAN PARE ET SHKRETIT MESIN PA RAKI E KY BURI DEL DERI NE KOJSHI ME GJET DO RAKI PO TU HEC RRUGES E SHEF NI FALLTORE , E FALLTORJA I THOT A PO DON ME TA PLOTESU NAJ DESHIR KY INDIVIDI I THOT PO AJO THOT QFAR DESHIRE KY I THOT ME PSHURR RAKI AJO I KNON DIQKA EDHE JA PLOTSON DESHIREN . KUR TSHKON KY NE SHPI I THOT GRUJES GRU BIRI DY GOTA EDHE HAJDE KTU GRUJA JA BJEN EDHE SHKON KY I MUSH DYJAT MASI TI PIN I MUSH EDHE DY MAS 3MIN E MUSH NJO VEQ PER VETI GRUJA JA BON BURR E MU ? E QETASH VALLA GRAHI ME SHISHE SE BOLL PIVE ME GOTA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: spitali   18/11/2007, 12:48

spitali
ish pa kon shku nje plak ne spital dhe i ka bo do analiza dhe motrat midicjonale tash si kan pritu me e qu e mi i trgu ku osht me shku mi i bo analizat dhe plaka e mjer kur shkon aty e lexon aty se po shkun berje e analizav dhe plaka e qel deren e i she do skileta e tash jon aty edh do njerz dhe plaka e qel deren e e mshel e qel e meshel dhe tashti i thot ni njeri hade hall se na nuk jam gjind plaka i pergjigjet dhe i thot e qita kush i ka honger?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 'Barcoleta pėr Mjeksin'   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
'Barcoleta pėr Mjeksin'
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Humori-
Kėrce tek: