Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cruz mohon zėnkėn me Winslet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Cruz mohon zėnkėn me Winslet   1/2/2009, 18:50

Penelope Cruz ka hedhur poshtė zėrat se ka pasur njė zėnkė nė mes tė saj dhe aktores tjetėr Kate Winslet, duke thėnė se dyshja janė “shumė tė afėrt”,.Aktoret, tė cilat janė tė dyja tė nominuara pėr Oskar (Cruz nė kategorinė e aktores dytėsore pėr rolin nė filmin “Vicky Cristina Barcelona” dhje Winslet nė kategorinė e aktores nė rol kryesor pėr rolin nė filmin “The Reader”), kanė biseduar ēdo ditė me njėra tjetrėn, duke i ofruar ndihmė pėr ceremoninė e 22 shkurtit.“Kate dhe unė jemi shumė tė afėrta, madje edhe pse jemi takuar ndoshta vetėm tri herė. Ēdokush pėlqen tė mendojė se ka njė rivalitet mes neve, por kjo nuk ėshtė e vėrtetė”, ka thėnė Penelope.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cruz mohon zėnkėn me Winslet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: