Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rreth temes: Shkova-Erdha

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rreth temes: Shkova-Erdha   2/2/2009, 18:21

Pershendetje te nderuar antar dhe vizitor te forumit Albania.forumotion.com.
Shumica nga anterat postonin vetem te Tema me Titullin Erdha, per kte shkak Temat me titull: Erdha dhe Shkova, i kom bashkuar ne nje tem te vetem: Erdha-Shkova.
Flm per mirkuptimin

Me rrespekte ProfessionaL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Rreth temes: Shkova-Erdha   2/2/2009, 18:51

ProfessionaL mire ke bere e di qe Nr 1 qy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Rreth temes: Shkova-Erdha   2/2/2009, 19:52

ProfessionaL shkruajti:
Pershendetje te nderuar antar dhe vizitor te forumit Albania.forumotion.com.
Shumica nga anterat postonin vetem te Tema me Titullin Erdha, per kte shkak Temat me titull: Erdha dhe Shkova, i kom bashkuar ne nje tem te vetem: Erdha-Shkova.
Flm per mirkuptimin

Me rrespekte ProfessionaLMire ke ba Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Rreth temes: Shkova-Erdha   3/2/2009, 19:00

Flm per m'beshtetjen te nderuar miq Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rreth temes: Shkova-Erdha   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rreth temes: Shkova-Erdha
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: