Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Evanescence nuk e pranoi Seether

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Evanescence nuk e pranoi Seether   3/2/2009, 14:11

Lajme tė mira vijojnė pėr grupin Evanescence. Lajmi i fundit qė ndėgjuam pėr kėtė grup, ishte ndarja tragjike me njė keqkuptim mes tė gjithė anėtarėve tė grupit dhe vokalistes Amy Lee, njėkohėsisht dhe lidere e kėtij grupi.
Nga revista 'OK' ėshtė bėrė me dije se Amy Lee mė nė fund i ka mirkuptuar shokėt e saj dhe ato janė rrikthyer sėrisht nė grup.
Kėsaj rradhe nuk mbetet vetėm grupi i suksesshėm me vite tė tėra bashkė, por ato mundohen qė ta rrikthejnė edhe ish kitaristin baz tė kėtij grupi Seether, i cili kohėt e fundit ka bėrė plot bashkpunime me Anastasia.
Amy Lee ka treguar se nuk do e kishte refuzuar Seether nėse ai do tė kishte dėshirė qė sėrisht tė rrikthehet nė grupin e tij, por nėse ai do kthehej dhe do e pėrsėrise gabimin e njėjtė, atėherė edhe nėse vet Amy Lee dėshiron, anėtarėt e tjerėt nuk do e pranojnė.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Evanescence nuk e pranoi Seether
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: