Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Angelina dhe Brad klonohen !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Angelina dhe Brad klonohen !   3/2/2009, 14:15

Angelina Jolie dhe Bradd Pitt, mė nė fund arritėn qė tė futen nė historinė e muzeumit tė qirinjve nė Angli.
Ato kanė patur njė ėndėrr tė flaktė qė tė jenė pjesė e muezut me te gjithė aktorėt dhe kėngėtarėt e njohur nėpėr botė.
Oferta e fundit pėr ciftin ishtė nė Janar, ku dhe u pranuan qė tė hyjnė si personazhe dhe antarė tė muzeut.
Ato janė ndėrtuar pėr muaj me rradhė, dhe dallimi nuk qėndron aspak dhe nė asnjė pjesė tė trupit nė dallim nga Angelina Jolie dhe trupi i qiririt, dhe Brad Pitt dhe trupit tė tij tė qiririt.
Nė atė muzeum, ato qėndrojnė me njė veshje me ngjyrė tė zezė ku pėr dallim nga kjo ngjyrė, tė gjithė aktorėt e tjerė kanė pasqyrėn e tyre me tesha tė ngjyrės sė bardhė.Cifti duket pak sa i vecant nė kėtė vend pasi jo vetėm qė dallohen pėr kah garderoba dhe ngjyra e teshave, por duken mė tė gjallėrrishėm dhe mė tė ėmbėl nė mesin e tė gjith tė tjerėve.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Angelina dhe Brad klonohen !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: