Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Berry&Aubry dėshirojė mė shumė fėmijė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Berry&Aubry dėshirojė mė shumė fėmijė   3/2/2009, 20:18

Aktorja Halle Berry dhe i dashuri i saj, modeli Gabriel Aubry, dėshirojnė edhe mė shumė fėmijė.Dyshja, tė cilėt filluan lidhje nė vitin 2005, mirėpritėn fėmijėn e parė tė tyre, vajzėn Nahla Ariela, nė marsin e vitit tė kaluar. Dhe ata tashmė dėshirojnė ta zgjerojnė familjen e tyre.

“Ajo ka nevojė pėr njė motėr ose vėlla. Mendoj se ėshtė e rėndėsishme pėr tė. Nuk njoh ndonjė i cili ka pasur njė fėmijė tė vetėm dhe unė gjithnjė kam qenė i rrethuar nga familje tė mėdha. Kam besim nė familjet e mėdha”, citohet tė ketė thėnė Aubry.Halle Berry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Berry&Aubry dėshirojė mė shumė fėmijė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: