Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hatcher ende pret Obaman pėr autograf

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Hatcher ende pret Obaman pėr autograf   3/2/2009, 20:19

Teri Hatcher ende ėshtė duke pritur autografin e presidentit Barack Obama pasi qė kishte hequr dorė nga njė natė me tė bijėn e saj vetėm pėr hir tė tij.Aktorja e kishte takuar Obaman vitin e kaluar nė njė mbledhje fondesh nė Los Angeles, dhe e kishte impresionuar atė me faktin se e kishte sakrifikuar njė natė me bijėn e saj, Emerson, vetėm sa pėr tė qenė nė ndejė.

"Kishim njė moment kur i dhamė dorėn njėri-tjetrit (dhe) i tregova se isha nėnė e vetme. Mė kujtohet se ngjarja ishte nė njė natė kur unė duhej tė pėrkujdesesha pėr bijėn time dhe unė se kam zakon tė dal jashtė ndonjėherė kur pėrkujdesem pėr bijėn time”, ka thėnė ajo.

"I thashė, ‘Kjo ėshtė gjėja e vetme pėr tė cilėn do ta lija bijėn time nė shtėpi, 'Mė duhet tė tė marr njė autograf nė njė pecetė’”, ka thėnė Hatcher pėr mediat amerikane.

Mirėpo peceta kur nuk erdh, dhe nė njė porosi pėr presidentin ajo thekson, "Ju nė fakt i keni borxh Emerson njė autograf. Sė pari mund ta rregullosh ekonominė. Mė pas mund ta rregullosh luftėn. Pas shumė vitesh kur gjėrat tė bėhen mė mirė, ndoshta do ta dėrgosh njė autograf”.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hatcher ende pret Obaman pėr autograf
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: