Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Streep:Jam shumė e lumtur me trupin tim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Streep:Jam shumė e lumtur me trupin tim   3/2/2009, 20:20

Aktorja e famshme Meryl Streep kėmbėngul se nuk mėrzitet mė pėr dukjen e saj, sepse vajzat e saj i kanė ndihmuar tė bėhet “shumė e lumtur” me trupin e saj.Ylli i filmit “The Devil Wears Prada”, e cila i mbushė 60 vjet nė muajin qershor tė kėtij viti, ka thėnė se duke i dėgjuar ankesat e bijave tė saj pėr trupin e tyre e kanė ndihmuar tė harroj pėr trupin e vet.

"Kam humbur shumė vite duke menduar se nuk isha e bukur sa duhet dhe pse nuk e kisha trupin si tė Jessica Lange apo kėmbėt e dikujt tjetėr? Ēfarė humbje kohe", ka thėnė Meryl pėr revistėn britanike “Britain's Radio Times”.

"Tani jam duke u kėnaqur me leckat e atyre qė mė kanė mbetur dhe jam shumė e lumtur. Pjesė e kėsaj ėshtė tė kesh vajza tė bukura e tė fuqishme dhe t’i dėgjosh ata si rėnkohen pėr atė se ēfarė nuk ėshtė nė rregull me to. Unė ju them, 'Mbylleni gojėn! Ju jeni bukuroshe'"!.
Meryl Streep
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Streep:Jam shumė e lumtur me trupin tim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: