Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Blero ende i dashuruar nё Norёn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Blero ende i dashuruar nё Norёn   3/2/2009, 20:25

Duke folur nё njё intervistё pёr Alsat-M, kёngёtari i njohur kosovar, Blero, ka pranuar se ai ende ka ndjenja pёr ish-tё fejuarёn e tij, Nora, dhe ka shtuar se ndarja ka qenё “e shkruar”.


Blero ishte mysafir nё emisionin “Mama’s Big Show”, qё udhėhiqet nga Big Mama, ku mes tjerash ka folur edhe pёr jetёn e tij private, nё veēanti pёr raportet me Norёn.

“Po, ёshtё e vėrtetё se jemi takuar prap. Ka qenё takim i thjeshtё. Kemi ngrёnё darkё dhe asgjė mё shumё”, ka pranuar Blero.

I pyetur nga Bigi se cila kishte qenё arsyeja e ndarjes, kёngёtari ka zgjedhur pėrgjigjen mё tё lehtё: “Ėshtё njё histori shumё e gjatё, por me njё fjalё thёnё, kėshtu ka qenё e shkruar”.

Ndёrsa i pyetur mё tej, nёse ai vazhdon tё jetё i dashuruar nё ish-tё fejuarёn e tij, Blero ёshtё pėrgjigjur shkurt, “Po. Dhe e respektoj shumё”.Ylli i muzikės r&b, Blero
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Blero ende i dashuruar nё Norёn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: